A6competition/C250

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ellemeledudki

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Czestochowa
Posiadane auto: Subaru WRX STi 2004
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 09 Cze 2021, 22:22    Temat postu: A6competition/C250 Odpowiedz z cytatem

Cześć, już temat wałkowałem z paroma mechanikami i znajomymi, aczkolwiek chętnie usłyszę zdania/opinie jeszcze ludzi z tego forum
Wybór pomiędzy :
-A6 c7 competition 326ps quattro 2015r kombi
-Mercedes-Benz C250 9G 4matic 204ps 2015-2017 kombi
Przebieg max do 80 000 km
Jeździć będzie ok.35-45tys km rocznie glownie trasy (200-300km tygodniowo, 3-5x w roku trasa po 2 tysiace i 2x po 4tys) ~~

Najbardziej mnie ciekawi, Jak duza różnica w eksploatacji , koszt części i spalaniu jest w rzeczywistości miedzy tymi autami ? Bo z tego co ja się dowiedziałem to cenowo oba eksploatacja/części czy spalanie a nawet wytrzymałość silników maja \\\\\\\\\\\\\\\"podobną\\\\\\\\\\\\\\\"

Prawda to to?

Na razie moje zdanie \\\\\\\\\\\\\\\"sercem za audi, rozum za Mietkiem\\\\\\\\\\\\\\\" ,
w A6 zmieszczę na pewno więcej (niemowlak, zona, kot) , no i jednak 326 ps na pewno można czasem jeszcze się pobawić.

W Mercedesie duzo bardziej mi się podoba wnętrze,no i gwiazda , i cały czas mi się wydawało ze części/eksploatacja sporo tańsza niż Audi (tym bardziej w competition na podwójnej turbinie) ale wychodzi na to ze chyba nie koniecznie.

Co sądzicie?
Które byście wybrali?
Niżej przykładowe te modele :

-[url]https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/audi-a6-avant-3-0-tdi-competition-black-edition-eu6-/1781550995-216-7182?[url]

-[url]https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?fbclid=IwAR0xjDxHtw9BniIeCVdshdu3EJw6vcxeNP_ojUdzuXJlU67YcMTFyFxi3xU&id=320951646&utm_medium=ios&utm_source=com.apple.UIKit.activity.CopyToPasteboard[url]

Pozdro!

PS. moze ma ktos porównanie tez w nagłośnieniu Bose VS Burmester.?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group