Obroty na LPG cc 700

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - I generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
David

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 44
Skąd jesteś (miejscowość/region): KUTNO
Posiadane auto: cinquecento young
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 02 Mar 2007, 18:33    Temat postu: Obroty na LPG cc 700 Odpowiedz z cytatem

witam mam pytanie jak ustawić obroty na LPG (cc 700) chodzi mi głównie o to że jak sam sie rozgrzeje to tak dziwnie mi "prycha" tzn. silnik nie pracuje rowno (chodzi oczywiscie o wolne obroty) natomiast jak tylko wł jakis pobor prądu np.: światła lub nawiew na 2 lub 3 bieg to wtedy wszystko ustaje i obroty wracaja do normy, ale jak tylko wył np. swiatła lub tak jak wspomnialem wczesniej nawiew to znowu silnik pracuje nierowno! jak sie tego pozbyć???? Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
adam-as
Moderator

Junior admin


Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 951
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolnośląskie :-)
Posiadane auto: OMEGA B Kombi 2.0 16V + LPG STAG300 ___J.ADMINISTRATOR___
Piwa: 6/0
PostWysłany: Sob 02 Cze 2007, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idź tam gdzie Ci zakładali i niech kretyni wymienią Ci wtryskiwacze. Miałem ten sam problem i sprawa o mały włos nie trafiła do sądu. Szkoda im było widocznie nowych wtryskiwaczy.

Jeżeli masz sekwencję to pamiętaj że silnik ma pracować IDENTYCZNIE jak na benzynie - bezdyskusyjnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
adrianoo88

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 129
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kalisz
Posiadane auto: Fiat Brava 1.6 16V SX Benzyna 1997 r. 179 tys przebieg
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 31 Gru 2007, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez mam 700 na gazie i powiem ci tyle ze to kitowy pomysł w takim samochodzie montowac gaz. U mnie jest od niedawna taki problem ze wlasnie jak swiatla i pobor pradu jest wył to jest ok jakos sobie pyka natomiast tylko jak mu wł światła to momentalnie samochód gasnie. Co ty na to?
_________________
Adrian8806
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
MaciekK84

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 254
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bydgoszcz (EPBY / CB)
Posiadane auto: Daewoo Lanos
Piwa: 1/1
PostWysłany: Sro 09 Sty 2008, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adrianoo88 napisał:
ja tez mam 700 na gazie i powiem ci tyle ze to kitowy pomysł w takim samochodzie montowac gaz. U mnie jest od niedawna taki problem ze wlasnie jak swiatla i pobor pradu jest wył to jest ok jakos sobie pyka natomiast tylko jak mu wł światła to momentalnie samochód gasnie. Co ty na to?

U mnie takiego problemu nie ma, jedyne co zauważyłem, to po włączeniu silnego poboru prądu (światła, ogrzewanie tylnej szyby itp.) nieco schodzą mu w dół (jak się stoi na luzie) obroty, a przy zimnym silniku jest bardziej podatny na zgaśnięcie. Ale tragedii nie ma, da się jeździć a oszczędność wyraźna Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - I generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group