Reduktor, filterek czy zła regulacja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
csziolo

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość/region): Ostrołęka

Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 02 Mar 2007, 00:16    Temat postu: Reduktor, filterek czy zła regulacja Odpowiedz z cytatem

Mam problem. Po zgaszeniu silnika na gazie i odpaleniu po chwili (gdy silnik jest ciepły) samochód chodzi na benzynie ale jakby nie miał siły. Po dodaniu obrotów przechodzi na gaz i jest OK. Co moze być tego winą??? Czy to ma coś wspólnego z instalacją gazową czy raczej winy szukać gdzieś indziej. Słyszałem że to moze być reduktor lub filterek przy gazie ale czy to jest pewne bo mi na logikę to wcale nie pasuje.
_________________
NIKT NAM NIE OBIECYWAŁ, ŻE ŻYCIE BĘDZIE ŁATWE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
piotrlasso

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 892
Skąd jesteś (miejscowość/region): krakow

Piwa: 3/1
PostWysłany: Pią 02 Mar 2007, 01:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm
mogą być różne przyczyny a mianowicie mogło się coś podziac z wtryskami
ale napisz mi czy cały czas tak się dzieje na benzynie???
jeśli chodzi o gaz to też może być wina tego że silnik pracuje na dwóch paliwach i wtedy nie będzie miał siły
trzeba by sprawdzić zawody gazowe czy się domykają i czy reduktor się nie mrozi !!!
_________________
piotr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
csziolo

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość/region): Ostrołęka

Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 02 Mar 2007, 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie jak chodzi tylko na benzynie to nie ma problemów. Jeżeli odpalam samochód gdy jest zimy np. po nocy to jest wszystko OK - powiedzmy. tzn. trochę skaczą obroty i tak jakby mu się ssanie włączało ale jak nabierze temperatury to już sie wszystko normuje. Po przejściu na gaz tej również OK. Tylko jak go na gazie wyłączę i zaraz włączę to chodząc na benzynie nie ma siły. Przełącze go na gaz i jest OK. Dziwna sytuacja. A wogóle to z tymi obrotami po uruchomieniu na zimno to normalka czy tez nie ???
_________________
NIKT NAM NIE OBIECYWAŁ, ŻE ŻYCIE BĘDZIE ŁATWE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group