parownie szyb w zafirze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Wnętrze-klimatyzacja-konsola-nawiew
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcell114

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3

Posiadane auto: OPEL ZAFIRA
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 27 Gru 2008, 11:11    Temat postu: parownie szyb w zafirze Odpowiedz z cytatem

witam
kupiłem zafire z 2000 . Bardzo parują szyby i nawet po włączeniu nadmuchu bardzo powoli schodzi zaparownie. Czy w Waszych autach jest podobnie, a może moja wentylacja jest do niczego - musi chodzić bardzo długo na ostatnim biegu na 4 a i tak do końca sie nie odparuje
pomózcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
arczi19851

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 3

Posiadane auto: Opel Frontera2.0KAT 1996
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 27 Gru 2008, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co się mogłem dowiedzieć musisz napewno sprawdzić zanieczyszczenie filtra kabiny może to być jedna z przyczyn poprostu powietrze jest podawane mało wydajnie(musisz wymienić) .Podobnie znajomy miał w Asterce Ewentualnie może być jeszcze termostat ja nie łapie temperatury to też należy wymienić .Po tym zabiegu wszystko wróciło do normy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
raflo

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 148
Skąd jesteś (miejscowość/region): wielkopolska
Posiadane auto: audi a4 b8 2009 136KM volkswagen Touran 1,9Tdi 140KM 2005r, Citroen C3 1.4 hdi 2006r
Piwa: 2/0
PostWysłany: Sob 27 Gru 2008, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie czytajcie forum a nie zakladajcie co chwile postow w tym samym temacie juz jest post pt:"paruja szyby" zajzyj tam jest wiele wskazuwek do tego tematu
_________________
raflo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
marcell114

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3

Posiadane auto: OPEL ZAFIRA
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 27 Gru 2008, 13:26    Temat postu: parowanie szyb Odpowiedz z cytatem

dzieki za rade , na pewno to sobie sprawdze
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
marcell114

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3

Posiadane auto: OPEL ZAFIRA
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 27 Gru 2008, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RAFLO MASZ RACJE
DOPIORO PÓŹNIEJ PRZECZYTAŁEM Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sob 27 Gru 2008, 13:28    Temat postu: reklama

Powrót do góry
gizbern7002

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 32
Skąd jesteś (miejscowość/region): Newcastle
Posiadane auto: Vauxhall Zafira Z19DTH 2008
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 28 Mar 2015, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz urwana klapkę z cyrkulacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Wnętrze-klimatyzacja-konsola-nawiew Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group