Plama/wyciek na desce rozdzielczej przy szybie - Touran 2011

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martt07

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Cze 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: VW Touran 1,6 TDI 2011
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 08 Cze 2019, 21:39    Temat postu: Plama/wyciek na desce rozdzielczej przy szybie - Touran 2011 Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!
mam problem z plamą, która pojawia się przy szybie przedniej na desce rozdzielczej. Plama jest całkiem długa (40cm na 10cm) i idzie wzdłuż wylotu klimatyzacji. Gdy kupiłem samochód to tego nie zauważyłem i ale teraz zaczyna mi przeszkadzać. Gdy jest chłodno praktycznie jej nie widać. Gdy się nagrzeje plama jest bardziej lśniąca - płyn bezbarwny, lekko oleisty. Nie da się go niczym zmyć. Plama się 'uaktywnia' gdy jest gorąco.
Macie jakieś pomysły co to może być?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wincentyrat

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 25 Cze 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Fiat
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 25 Cze 2019, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka wam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group