dylemat... co kupić CLA czy GLC? pomóżcie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Golfang

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Będzin
Posiadane auto: Audi A3, Mini Cooper, 911 996
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 21 Maj 2019, 12:31    Temat postu: dylemat... co kupić CLA czy GLC? pomóżcie Odpowiedz z cytatem

Witam
Rozważam zakup auta. Nie chce kupować "nóweczki" ani takiego co niemiec po nim płakał. Dlatego szukam tylko polskich salonowców.
Rozważam kilka aut (kolejność występowania poniżej losowa):
1. Audi A5 quattro - rocznik 2017/2016 - starsza buda - bo niestety nowa jest mega droga. Pod uwagę biorę zarówno diesla jak i benzyny 190KM+
2. Land Rover Discovery Sport 4x4 rocznik 2017 - diesel 180KM - generalnie autko mi się podoba poza zbyt wielką kierownicą
no i tutaj prośba o pomoc do Was
3. MB CLA 220d 4matic - rocznik 2018, 170KM. Mam upatrzoną sztukę - czerwony AMG linia - ale żona mówi że się rzuca za bardzo w oczy
4. MB GLC 220d 4matic - rocznik 2016/2017 - tutaj mam upatrzony brązowy lub biały - żona pewnie powie że brazowy to do d... ale biały myślę że jej się spodoba

No właśnie co sądzicie o tych MB?
Moje serce mówi że CLA, rozum że GLC... no i co wybrać?
jakie są wasze doświadczenia? Jak wygląda spalanie w obu tych autach? Wykończenie... no generalnie wszystkie rady/porady są mile widziane.
Z góry dziękuję
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group