Zakup Mercedesa Klasy R

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
litwincrew

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 02 Maj 2019
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Starogard Gdański
Posiadane auto: Subaru
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 02 Maj 2019, 15:45    Temat postu: Zakup Mercedesa Klasy R Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie

Jestem tu nowy. Z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania oraz faktu, że teraz mieszkam pod górkę Hyundai IX 35 2.0 .163km w gazie z napędem na dwa buty zimą nie zdaje egzaminu. Auto szuka nowego właściciela o mniejszych wymaganiach a my szukamy innego auta.
W naszym zainteresowaniu jest Mercedes R 350 V6 z przeznaczeniem na gaz w przedziale cenowym ok.50 tys. złotych. Nie mam nikogo z takim autem, w tym silniku, w koło komina bieda.
Chciałbym się dowiedzieć od użytkowników :
1.co to auto jest warte?
2. jak sobie radzi na błotnistej , zmarzniętej drodze?
3. jakie są wady i zalety tego auta, silnika, automatycznej skrzyni biegów?
4. Co się w nim psuje i ile to kosztuje?
5. Jakie są koszta eksploatacyjnego auta z tym silnikiem? ( rozrządy itp).

W rachubę wchodzi jeszcze Dodge Jurney 3.6 V6 którym również nie jeździłem, a może na forum trafi się ktoś kto ma jakieś porównanie tych dwóch aut.

Liczę na Waszą pomoc i Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group