Ciecz z tyłu pojazdu. Toyota Yaris I.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beryl112

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Kwi 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań. wielkopolskie
Posiadane auto: Toyota Yaris I, 2000
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 17 Kwi 2019, 11:23    Temat postu: Ciecz z tyłu pojazdu. Toyota Yaris I. Odpowiedz z cytatem

CzęśćSmile jestem tu nowym użytkownikiem, także na początek witam wszystkich!Smile

Od niedawna jestem użytkownikiem Toyoty Yaris 1.0 rocznik 2000. Jakiś czas temu zaczęła się pojawiać ciecz z tyłu pojazdu. Przypuszczam że to woda, ewentualnie lekko zabrudzona, na podstawie oceny organoleptycznej.
Dodatkowo mam problem w bagażnikiem, gdzie zbiera się woda. Planuje w najbliższym czasie znaleźć źródło przecieku, ale może ktoś ma jakąś wskazówkę? Ktoś miał z tym problem?
Często też pojawia się woda z rury wydechowej i właśnie, jeszcze z innego źródła, być może z bagażnika właściwe.
Dodam jeszcze że jeżdżę często na małych dystansach, może to woda która nie zdąża się odparować? Nie są duże ilości.
W załączeniu przesyłam zdjęcie, może ktoś zauważył u siebie coś podobnego.

[img]https://zapodaj.net/33e5b1f78a38c.jpg.html[/img]
[/img]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group