Kodowanie pilota centralnego zamka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patryk_nt

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nowy Tomyśl
Posiadane auto: Citroen C4 II 2.0 HDI
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 03 Kwi 2019, 06:58    Temat postu: Kodowanie pilota centralnego zamka Odpowiedz z cytatem

Witam,

Chciałem dorobić sobie drugi kluczyk do auta z pilotem jednak mam problem z zakodowaniem pilota. Kod immo posiadam, lexię również. Próbowałem dwóch opcji :

1. Kupiłem kluczyk na aliexpress, grot dorobiłem, kluczyk Lexią przypisałem, immo startuje, auto odpala niestety gdy robię procedure synchronizacji to nie łapie ( jest jednak jedno ALE - nowy kluczyk immo posiada na cewce zintegrowanej na płycie elektroniki a stary kluczyk posiada tzw. osobną pastylkę )

2. Kupiłem używany oryginalny kluczyk, do tego nową pastylkę immo prekodowaną pod Citroena. Kluczyk przez Lexię dopisany, auto odpala, ale centralny z pilota znowu nie chce się zsynchronizować z autem.

Podpowie ktoś czy pójdzie to zrobić z którymś z powyższych kluczyków lub jak to ugryźć żeby chodził centralny z pilota ?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Pyotrek

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 2841
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Citroen C5 2.0HDI 2006, 2007
Piwa: 254/2
PostWysłany: Sro 03 Kwi 2019, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co pamiętam to były 2 rodzaje transmisji, jak znajdę wątek to wkleję, były pokazane rodzaje pilotów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group