Golf 2 1.6 PN strzela w gaźnik, zieje ogniem i nie odpala

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Filipgolf1.6

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lubelskie
Posiadane auto: Golf 2 1.6 PN
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 14 Mar 2019, 20:33    Temat postu: Golf 2 1.6 PN strzela w gaźnik, zieje ogniem i nie odpala Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów.
Mam bardzo poważny problem ze swoim golfem mk2 1.6 benzyna o oznaczeniu silnika PN.
Otóż któregoś razu podczas jazdy do pracy, samochód zaczął mi strasznie przerywać i tracić moc. Po wyjściu z pracy odpalił na dotyk na 3 sekundy i padł. Jak próbowałem go znowu odpalić to strasznie strzelał w gaźnik i się nie odzywał.
Wymieniłem cewkę na nową, nowe świece, nowe kable, nowy palec, nową kopułkę, nową pompę paliwa, sprawdziłem wszystkie masy, wymieniłem akumulator na nowy. Ogólnie wszystko co mógłbym podejrzewać to wymieniłem. Jak to nie poskutkowało to wymieniłem aparat zapłonowy na nowy i ustawiłem wszystko na wzór używając lampy. Wszystkie znaki itp się zgadzają. Problem nadal występuję i tracę siły. Może ktoś ma jakiś pomysł co to może byc? Dodam, że przed tymi objawami samochód jeździł bez żadnych problemów.
Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
markus-wielki

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kalisz
Posiadane auto: galaxy mk1
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 11 Kwi 2021, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam to samo udało ci się to naprawić ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group