VW t5 odpala gaśnie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angelo_73

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): lubuskie

Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 24 Sty 2019, 23:19    Temat postu: VW t5 odpala gaśnie Odpowiedz z cytatem

Witam posiada VW T5 2008 2.5 tdi silnik BNZ 130
Od jakiegoś czasu mam problem z odpalaniem zwłaszcza na rozgrzanym silniku. Jak jest zimny odpala na strzała ale po przejechaniu nawet ze 30 km wyłączeniu go nie mogę odpalić muszę kręcić porządnie ze 3 razy i załapie. Najgorsze jest to
że zaczyna gasnąć podczas jazdy gdy zwalniam np. do skrzyżowania i chcę redukować na niższy big przy włączeniu sprzęgła spada z obrotów i gaśnie jak jest z górki to to dam na dwójkę i załapie. na postoju jak chodzi z 15 min dodam gazu i gaśnie. Gdy nie chce odpalić i kręcę obrotomierz wskakuje na pierwszą kreskę. Byłem u elektryka i nie było błędów
poza jednym coś z elektryką problem zacisk 30. Powiedział że może to być coś z przekaźnikiem 109. Pod akumulatorem jest szkrzynka i nie ma tam takiego są dwa małe siwe chyba 449 i 643 o ile dobrze pamiętam. Nie wiem czy skrzynaka jest jakaś jeszcze w innym miejscu. Odkręcanie korka paliwa też nic nie daje. Pompa paliwa też na teście jest ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group