Bora odpala i po 1-2 sekundach gasnie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Falconight

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 25 Gru 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): GDYNIA
Posiadane auto: VW, BORA, 1.6 SR, 1999
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 25 Gru 2018, 06:24    Temat postu: Bora odpala i po 1-2 sekundach gasnie Odpowiedz z cytatem

Witam
W marcu tego roku kupiłem Bore r99 z silnikiem 1.6 sr z LPG, z przebiegiem 180tys.

Problem polega na tym że silnik odpala ale po jednej lub dwóch sekundach, niezależnie czy dodam gazu czy nie i tak zgaśnie. Usterka objawiała się jakieś 5 miesięcy temu, na początku raz na dwa tygodnie, po trzeciej próbie odpalania samochód działał normalnie, jednak ostatnio jest coraz gorzej i usterka wychodzi niemal że codziennie, a wtedy to dopiero za 6tym lub 7mym razem(a zdarza się częściej) Bora mi normalnie odpali. Problem pojawia się zarówno na zimnym jak i na ciepłym silniku (na rozgrzanym częściej). A nawet 2 razy zgasł mi po zatrzymaniu się na swiatłach i wtedy również ta usterka wychodzi.

Jeżeli coś pomoże to załączam link do mojego filmiku na youtubie https://youtu.be/lixSTLJl1QY

Proszę i z góry dziękuję za jakiekolwiek porady.


Ps re
olop napisał:
Podłącz auto pod komputer będziesz wiedział co za usterka.


Auto było podłączone 2 razy, za pierwszym nie wykazało żadnych błędów a za drugi wyskoczył błąd z sondą lambda. Sonda została wymieniona i do tego jeszcze naprawione przewody wysokiego napięcia. Była poprawa na 3 dni i potem dalej to samo.


Ostatnio zmieniony przez Falconight dnia Wto 25 Gru 2018, 11:28, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
olop

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 599
Skąd jesteś (miejscowość/region): w-wa
Posiadane auto: vw
Piwa: 79/0
PostWysłany: Wto 25 Gru 2018, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podłącz auto pod komputer będziesz wiedział co za usterka.
_________________
Jeżeli pomogłem postaw piwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group