Czy mozna wrócić do poprzedniej wersji SMEG

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yankeeee

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Citroen,C3, 1.6 blue HDI,2015
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 24 Gru 2018, 10:53    Temat postu: Czy mozna wrócić do poprzedniej wersji SMEG Odpowiedz z cytatem

Witam, zaktualizowałem firmware nawigacji/systemu audio w moim C3 1.6 blue HDI 2015. Przy pomocy pen drive zainstalowałem wersję SMEG 6.3.D.R6, oryginalnie była SMEG6.0.E.R6. Chciałbym ponownie zainstalować wersję SMEG6.0.E.R6 ale po włożeniu pen drive system widzi starszą wersję niż jest zainstalowana w samochodzie i odrzuca aktualizację. Czy można coś z tym zrobić?

Dziękuję !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
djbuzer

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 1059
Skąd jesteś (miejscowość/region): SJZ
Posiadane auto: Citroen C5 X7 sedan 2.0 HDI (RDR) 2009
Piwa: 112/11
PostWysłany: Wto 25 Gru 2018, 01:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry wieczór. A co jest nie tak w nowej wersji software że trzeba zrobić downgrade ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
yankeeee

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Citroen,C3, 1.6 blue HDI,2015
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 27 Gru 2018, 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, w menu związanym z jazdą są dwa dodatkowe nieaktywne przyciski (auto start/stop oraz zapis wypadku). Ponadto pogorszyła się jakość połączeń telefonicznych (są większe szumy). W kamerze cofania zniknęły linie pomocnicze. W momencie otwarcia drzwi powinie być narysowany obrys samochodu i wskazane powinno być które drzwi są otwarte. Obrys samochodu zniknął. Pozostały jedynie drzwi. To chyba wszystko co udało mi się zaobserwować.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
djbuzer

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 1059
Skąd jesteś (miejscowość/region): SJZ
Posiadane auto: Citroen C5 X7 sedan 2.0 HDI (RDR) 2009
Piwa: 112/11
PostWysłany: Czw 27 Gru 2018, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie rozmów telefonicznych to jest to znany problem po aktualizacji w smegu, trzeba się udać na kalibrację w ASO, niestety nie wiem ile sobie wołają za taką kalibrację...bynajmniej tak piszą koledzy w postach na zagranicznych forach. Odnośnie downgrade to może być problem ponieważ nie doszukałem się sposobu jak wgrać niższą wersję software do tego systemu. Jeśli na coś wpadne to się odezwie. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
yankeeee

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Citroen,C3, 1.6 blue HDI,2015
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 27 Gru 2018, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z góry serdecznie dziękuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Czw 27 Gru 2018, 16:16    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika/komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group