Golf V 1,6 mpi wymiana skrzyni (5biegowa) Pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NelsonEQ

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 12 Lis 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódzkie
Posiadane auto: VW, Golf V, 1,6 mpi benzyna, 2005
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 12 Lis 2018, 13:25    Temat postu: Golf V 1,6 mpi wymiana skrzyni (5biegowa) Pomocy Odpowiedz z cytatem

Witajcie

W moim golfie 1.6 benzyna MPI padła skrzynia. Oznaczenie jakie na niej jest to FVH. Z tego co dowiedziałem się od mechanika w razie braku zamiennika o tym samym oznaczeniu mogę wymienić na skrzynie z dwoma innymi oznaczeniami: JHT oraz GVY.
Ostatnio dodatkowo pojawiła się informacja że owe zamienniki mają swoje zamienniki. Czyli już w tym momencie do mojej skrzyni teoretycznie pasuje dużo więcej niż 3 skrzynie Smile
Czy ktoś z was orientuje się w tej dziedzinie i mógłby mi powiedzieć która skrzynia może być założona zamiast mojej FVH?
Czy skrzynie od 1.6 fsi bądź 1.4 może pasować? Bo również taką teorie słyszałem.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group