Demontaż ostatniej uchylnej szyby po lewej stronie Berlingo

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matixt

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): mazowieckie
Posiadane auto: berlingo 1,9d
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 11 Lis 2018, 17:57    Temat postu: Demontaż ostatniej uchylnej szyby po lewej stronie Berlingo Odpowiedz z cytatem

Proszę o podpowiedż jak zdemontować ostatnią uchylną szybę po lewej stronie w Berlingo 1,6 HDI 2006r jedne drzwi przesuwne po prawej. Nie jest zamontowana na zawiasach przykręconych do karoserii jak pozostałe tylko na dwóch plastikowych elementach ukrytych pod samą szybą do których nie ma dostępu w samej szybie nie ma otworów brak mi pomysłu jak to zdemontować nie niszcząc szkła. Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
matixt

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): mazowieckie
Posiadane auto: berlingo 1,9d
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 22 Lis 2018, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwiązałem problem demontażu tej szyby . zamontowana jest ona w plastikowych mocowaniach na wcisk, żeby ją zdemontować uchyliłem ją tak mocno jak się dało po odpięciu zamknięcia i śrubokrętem zwolniłem zatrzaski (wąskie szczeliny w połowie wysokości plastiku) wtedy można ją wyjąć i odkręcić mocowania. Jak już się wie jak to zrobić wydaje się śmiesznie proste. Mam nadzieję że komuś przyda się ta informacja. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group