Rynek Amerykański i Europejski

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dodge Journey
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cezarylukasik1

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Sochaczew
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 04 Lis 2018, 14:53    Temat postu: Rynek Amerykański i Europejski Odpowiedz z cytatem

Witam,
Zamierzam zamienić swojego obecnego Focusa mk3 na Dodga Journeya. Powiększyła się rodzina.
Mam rownież znajomego który sprowadza takie kolizyjne auta ze stanów i tutaj mam pytanie do forumowiczów.
Czy Dodge ściągany ze Stanów może nie być przystosowany na chociażby nasze warunki klimatyczne? Czy one sąprodukowane inne na rynek Amerykański a inne na europejski?
Mam świadomość o różnicach typu: światła symetryczne, lampy do wymiany, mile zamiast kilometrów na liczniku czy brak stopni celsjusza. To wszystko wiem ale chodzi mi czy oprócz takich różnic to auto może być wyposażone w słabsze hamulce albo cokolwiek innego?
Poszukuje Journeya z silnikiem benzynowym 2,4. w latach 11-12.
Rolling Eyes To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość i pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
adamlukanowski@wp.pl

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 43
Skąd jesteś (miejscowość/region): Biała Podlaska
Posiadane auto: Dodge Journey 2.0
Piwa: 3/2
PostWysłany: Pią 09 Lis 2018, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cieżko w stanach będzie znależć chyba silnik 2.4, gdzieś czytałem że był robiony raczej na europe, na stany chyba 2.7 i 3.6.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dodge Journey Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group