Do których modeli Toyoty pasuje silnik z Yarisa I 1.0 benz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krystian03.94

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 27 Paź 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Jarocin
Posiadane auto: Toyota Corolla Verso 2.0 D4D 2003r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 27 Paź 2018, 18:19    Temat postu: Do których modeli Toyoty pasuje silnik z Yarisa I 1.0 benz Odpowiedz z cytatem

Witam,
Do niedawna jeździłem Yarisem 1.0 benzyna 2004r. Była to I generacja po lifcie 03-05. Byłem z auta bardzo zadowolony jednak z powodu kolizji niedługo skończy swój żywot. Po załatwieniu wszystkiego z ubezpieczalnią, kupieniu za to nowego auta (jakim jest Corolla Verso 03r. 2.0D4D ale nie o tym teraz) , zostałem z autem u siebie. Zaliczona została szkoda całkowita, mogłem oddać auto jednak policzyliby za nie tylko 1000zł a pozostałe części są warte na pewno dużo więcej więc na razie został u mnie. Sprawa jest tego rodzaju że okazało się że silnik, wszystkie mocowania, poduszki, również skrzynia itp. pozostały nienaruszone i są w idealnym stanie Auto pomimo wieku miało niecałe 100 tyś przebiegu w 100% pewny ponieważ kupił je jako nowy mój wujek a 5 lat temu ja odkupiłem od niego, wiem że był odpowiednio serwisowany i nigdy nic się z nim nie działo, nie ma też kropli wycieku więc szkoda byłoby oddać na złom lub zgarnąłby jakiś handlarz. Myślałem czy jeśli bym trafił na Yarisa Verso lub Yarisa II generacji z uszkodzonym silnikiem lub sporym przebiegiem w dobrej cenie to do któregoś z tych aut ten silnik by nie pasował. Wiem że te modele też mają w opcjach silnik 1.0 jednak nie wiem czy to ten sam silnik, ma te same mocowania itp. czy pasowałby tam bez większych problemów, czy warto bawić się w takie coś. Szczerze mówiąc to wolałbym właśnie verso z racji na większy bagażnik i praktyczność albo II gen ze względu na wygląd bo I już trochę mi się znudziła. Proszę dać znać czy ktoś już może porównywał silniki z tych aut i czy robił coś podobnego czy może gra nie jest warta zachodu.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group