Jazz 3 FL - błotnik przedni + kolor

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
artcev

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): dolnośląskie
Posiadane auto: Jazz 3, 2011 FL, 1.4 i-vtec
Piwa: 0/1
PostWysłany: Pią 28 Wrz 2018, 22:18    Temat postu: Jazz 3 FL - błotnik przedni + kolor Odpowiedz z cytatem

Czołem,
Niestety mój poliftowy Jazz z 2011 ucierpiał w stłuczce i do wymiany mam zderzak przedni, lewy przedni błotnik i reflektor.
Pytanie brzmi, czy w wersji poliftowej zmieniły się kształty blach czy tylko zderzaki i lampy? Czy błotnik jest taki sam jak w rocznikach 2008-2011 czy inny? Pytanie drugie dotyczy koloru. Nie ukrywam że najlepiej byłoby kupić błotnik w oryginalnym kolorze z demontażu aby nie trzeba było go lakierować. Auto mam w kolorze srebrnym. Może ktoś siedzi mocno w temacie i odpowie na pytanie czy były różne odcienie srebrnego w tych rocznikach czy raczej jeden?


Z góry dzięki za pomoc, pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
MarcinWednesbury

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 348
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wednesbury Anglia
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 2012 sztuk dwie Nissan 350Z
Piwa: 18/15
PostWysłany: Sob 29 Wrz 2018, 07:56    Temat postu: Re: Jazz 3 FL - błotnik przedni + kolor Odpowiedz z cytatem

artcev napisał:
Czołem,
Niestety mój poliftowy Jazz z 2011 ucierpiał w stłuczce i do wymiany mam zderzak przedni, lewy przedni błotnik i reflektor.
Pytanie brzmi, czy w wersji poliftowej zmieniły się kształty blach czy tylko zderzaki i lampy? Czy błotnik jest taki sam jak w rocznikach 2008-2011 czy inny? Pytanie drugie dotyczy koloru. Nie ukrywam że najlepiej byłoby kupić błotnik w oryginalnym kolorze z demontażu aby nie trzeba było go lakierować. Auto mam w kolorze srebrnym. Może ktoś siedzi mocno w temacie i odpowie na pytanie czy były różne odcienie srebrnego w tych rocznikach czy raczej jeden?


Z góry dzięki za pomoc, pozdr.


Przegladajac angileskie strony z czesciami wyglada ze caly przod jest lekko inny wiec szukaj czesci do Jazz 2011-2015
co do swiatel i zderzaka to temat prosty sa inne maska i blotnik prawie na 100 tez dodatkowo upewnij sie czy masz migacz w lusterku czy blotniku dla pewnosci daj fotke auta plus nr koloru moze cos poszukamy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
artcev

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): dolnośląskie
Posiadane auto: Jazz 3, 2011 FL, 1.4 i-vtec
Piwa: 0/1
PostWysłany: Sob 29 Wrz 2018, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak myślałem... Czyli trzeba szukać części z modelu FL. Kierunkowskazy mam w lusterku a co do kodu koloru to sprawdzę. W którym miejscu znajduje się czujnik/ wyłącznik uderzeniowy? Po stłuczce jest problem z odpaleniem silnika...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
MarcinWednesbury

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 348
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wednesbury Anglia
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 2012 sztuk dwie Nissan 350Z
Piwa: 18/15
PostWysłany: Sob 29 Wrz 2018, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artcev napisał:
Tak myślałem... Czyli trzeba szukać części z modelu FL. Kierunkowskazy mam w lusterku a co do kodu koloru to sprawdzę. W którym miejscu znajduje się czujnik/ wyłącznik uderzeniowy? Po stłuczce jest problem z odpaleniem silnika...








Dojscie jakbys wymienial filtr kabinowy reset po lewej tyle ze ja mam anglika ale powinno byc tak samo po drugiej stronie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
marekszybki

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Wrz 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: volkswagen passat tdi 3.3 2001
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 30 Wrz 2018, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie dołączę do tego tematu. Nie za dobrze wygląda to na zdjęciu powyżej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Nie 30 Wrz 2018, 17:39    Temat postu: reklama

Powrót do góry
MarcinWednesbury

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 348
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wednesbury Anglia
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 2012 sztuk dwie Nissan 350Z
Piwa: 18/15
PostWysłany: Nie 30 Wrz 2018, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marekszybki napisał:
Chętnie dołączę do tego tematu. Nie za dobrze wygląda to na zdjęciu powyżej.


Co nie wyglada dobrze ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Francuz_C8
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 1451
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wyżyna Lubelska
Posiadane auto: Citroën, C8, Exclusive, 2.2 HDi ML6CL, 2005... i jakieś dwa niemieckie.
Piwa: 84/53
PostWysłany: Nie 30 Wrz 2018, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszedł sobie popisać, co do głowy przyjdzie... W 2001 nawet nie było Passatów 3.3.
_________________
Do poczytania:
http://citroen.auto.com.pl/forum/regulamin.php
ZPA www.francuskie.pl
Moje C8
Było fajnie... a potem przekroczył 270 tysięcy :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kedlaw07

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość/region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
PostWysłany: Wto 02 Paź 2018, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Francuz_C8 napisał:
Przyszedł sobie popisać, co do głowy przyjdzie... W 2001 nawet nie było Passatów 3.3.

W jazzie II wyłącznik jest po stronie pasażera pod plastikiem.

Swoją drogą dlaczego admin podaje ten regulamin:
http://citroen.auto.com.pl/forum/regulamin.php

zamiast tego:

http://honda.auto.com.pl/forum/regulamin.php
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Francuz_C8
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 1451
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wyżyna Lubelska
Posiadane auto: Citroën, C8, Exclusive, 2.2 HDi ML6CL, 2005... i jakieś dwa niemieckie.
Piwa: 84/53
PostWysłany: Wto 02 Paź 2018, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... akurat kopiowałem, będąc na forum Citroena, więc siłą rzeczy odnośnik taki.

Nie jest to żadna próba wywyższania forum Citroena, jeśli o to chodzi Wink
_________________
Do poczytania:
http://citroen.auto.com.pl/forum/regulamin.php
ZPA www.francuskie.pl
Moje C8
Było fajnie... a potem przekroczył 270 tysięcy :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kedlaw07

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość/region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
PostWysłany: Sro 03 Paź 2018, 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Francuz_C8 napisał:
Hm... akurat kopiowałem, będąc na forum Citroena, więc siłą rzeczy odnośnik taki.
Widzę że na wielu forach bywasz Smile

Cytat:
Nie jest to żadna próba wywyższania forum Citroena, jeśli o to chodzi Wink
Trochę szkoda. Myślałem, że nasze jest forum najważniejsze Laughing
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group