Astra J Instalacja gazowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fiszu251

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2014
Posty: 105
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mysłowice
Posiadane auto: VW Bora 1.9 TDI 115KM AJM
Piwa: 0/3
PostWysłany: Pią 07 Wrz 2018, 09:46    Temat postu: Astra J Instalacja gazowa Odpowiedz z cytatem

Siema.

Jaka instalacja gazowa będzie najlepiej współgrała i była jak najmniej awaryjna do Astry J 1.4 140km hatchback 2011r. Prosze o porade wasze opinie.

Mam trzy typy:
Stag
Optima
Lpg tech
_________________
Pomogłem? Postaw browca Very Happy

U siebie rób jak u siebie. A u obcego na ... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
zaciekawiony

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 18 Sie 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Czeladź
Posiadane auto: Opel Mokka 1.4T Cosmo
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 12 Wrz 2018, 09:29    Temat postu: Astra J Instalacja gazowa Odpowiedz z cytatem

Witaj posiadam mokkę 1.4t u mnie w zastosowano STAGA Q-BOX plus na ten czas przejechałem około 5tyś km i żadnych problemów nawet nie wiem czy już jadę na gazie czy na benzynie.Jedynie co mogę doradzić to zakładaj w warsztacie z dobrą reputacją warto dopłacić a mieć dobrze dobraną i założoną instalacje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group