Jazz zmiana na kierownicę z Acc VII

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jaroszx

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość/region): Banino
Posiadane auto: Jazz gd1
Piwa: 0/2
PostWysłany: Sro 29 Sie 2018, 22:35    Temat postu: Jazz zmiana na kierownicę z Acc VII Odpowiedz z cytatem

Hej.

Zmieniał ktoś kierownicę w Jeżu Gd na taką z Acc VII?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kedlaw07

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość/region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
PostWysłany: Pią 31 Sie 2018, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co pamiętam, a na forum jestem już dość długo to nikt nie poruszał takiego tematu.
Dlatego chcesz wymienić kierownicę ?
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Jaroszx

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość/region): Banino
Posiadane auto: Jazz gd1
Piwa: 0/2
PostWysłany: Sro 05 Wrz 2018, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Chcę wymienić ponieważ ta w Jeżu jest z taniego plastiku, moja jest już zmęczona życiem, więc pozostaje obszycie lub OEM z Acc.
Wiem że takie operacje w Civic były bezproblemowe, jeż jest jednak mniej popularny, więc zapewne pozostanie zakup w ciemno i sprawdzenie czy kiera pasuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
etimark

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość/region): lublin
Posiadane auto: jazz II 1,4 , 2003
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 22 Wrz 2018, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej zawalista kierownica jaką jeździłem była stosowana w ROVERKACH 200, 400, Jak przesiadłem się na hondę accord 6 to sobie ją przełożyłem, każdy kto usiadł raz był zachwycony. Nie wiem czy wieloklin będzie pasował do Jazza, pamiętam że gwint to 14mm nakrętka a średnica zębatki to chyba 21mm.
Popatrz na zdjęciach ROVERA taką kierownicę można kupić za grosze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group