Stacyjka - znikający prąd

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Biniu4x4

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 18 Sie 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lubuskie
Posiadane auto: Vito 639
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 18 Sie 2018, 10:02    Temat postu: Stacyjka - znikający prąd Odpowiedz z cytatem

Dzień doby Jestem nowym posiadaczem Vito 639 z 2010. Po kilku tygodniach eksploatacji auta znalazłem problem w upływności prądu. Auto jak postoi kilka dni rozładowuje się akumulator Nie jestem elektrykiem ale podłączyłem miernik i sprawdzałem bezpiecznik po bezpieczniku - znalazłem bezpiecznik pod maską 7,5A który podczas postoju pobiera 2,5A ( chyba dużo ) Gdy wyciągnę bezpiecznik nie mogę przekręcić kluczyka w aucie ( włączyć zapłonu ) podejrzewam że jest to jakaś blokada kluczyka i blokada kierownicy - co w tym urządzeniu może pobierać tak duży prąd i jak to naprawić ( jakieś czyszczenie styków czy wymiana jakiegoś podzespołu) Może ktoś miał taki problem i jak temu zaradzić. Jeśli taki temat był proszę o link - ja nie znalazłem
Dziękuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group