Zakup Meganki 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szafciu

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Sie 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Jarocin
Posiadane auto: Bmw 325 Ci e46
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 09 Sie 2018, 22:09    Temat postu: Zakup Meganki 3 Odpowiedz z cytatem

Cześć.
Jak w temacie planuje kupic meganke 3 w wersji coupe w benzynie i proszę o poradę.
Znalazłem kilka ogłoszeń i widzę, że w cenie, która mogę wydać (20-25 tys.) jest tylko wersja 1,4 i 1,6.
Planuję kupić 2.0 180 KM. Ile mniej więcej to może kosztować? I w ogóle polecacie ten silnik? Można tam założyć gaz?
Znalazłem kilka ogłoszeń za 40 tys. to jest jakaś super wersja czy po tyle chodza te silniki 2.0?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Avde

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Seat Toledo 1.9 TDI
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 04 Paź 2018, 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za zadbaną wersję 2.0 trzeba tyle dać w zależności oczywiście jeszcze do rocznika, mając 25k możesz celować ale w zadbane 1.6 gdzie bez problemu założysz lpg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group