Karta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mirek77

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 380
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Peugot 307 SW 2,0 HDI 110KM Z FAP 2004
Piwa: 14/6
PostWysłany: Nie 14 Gru 2008, 13:09    Temat postu: Karta Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich posiadaczy Scenica .Mianowicie jedna z kart przestała działać,bateria jest nowa i dalej nic zatem pytanie czy kartę można naprawić jeśli tak to gdzie jestem z Bydgoszczy. jeśli nie to chyba czeka mnie kupno nowej w ASO jaki to może być koszt Dzięki za porady
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
reno

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 1192
Skąd jesteś (miejscowość/region): rabka-zdroj
Posiadane auto: grand scenic 1.9 dci 05 fuul wypas
Piwa: 31/10
PostWysłany: Pon 22 Gru 2008, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!!! byc moze ta karta sie rozkodowala tzn.trzeba ja przystosowac do danego >witam!!! byc moze ta karta sie rozkodowala tzn.trzeba ja przystosowac do danego pojazdu. najlepiej podjechac na clipa i wszystko jasne . skad jestes?? bo mam prywatnie clipa i moge ci to zrobic/oryginal nie chinski/ mialem przypadek gdy goscu zostawil karty na mikrofalowce i byly z nimi klopoty bo nie dzialaly ale po przystosowaniu ozyly !!! chyba ze ci upadla z duzej wysokosci .
a za karte w aso cos kolo 700--800 zl bez kluczyka<
. najlepiej podjechac na clipa i wszystko jasne . skad jestes?? bo mam prywatnie clipa i moge ci to zrobic/oryginal nie chinski/ mialem przypadek gdy goscu zostawil karty na mikrofalowce i byly z nimi klopoty bo nie dzialaly ale po przystosowaniu ozyly !!! chyba ze ci upadla z duzej wysokosci .
a za >witam!!! byc moze ta karta sie rozkodowala tzn.trzeba ja przystosowac do danego pojazdu. najlepiej podjechac na clipa i wszystko jasne . skad jestes?? bo mam prywatnie clipa i moge ci to zrobic/oryginal nie chinski/ mialem przypadek gdy goscu zostawil karty na mikrofalowce i byly z nimi klopoty bo nie dzialaly ale po przystosowaniu ozyly !!! chyba ze ci upadla z duzej wysokosci .
a za karte w aso cos kolo 700--800 zl bez kluczyka<
w aso cos kolo 700--800 zl bez kluczyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Gogol

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 193
Skąd jesteś (miejscowość/region): Polska
Posiadane auto: Scenic
Piwa: 9/5
PostWysłany: Pon 22 Gru 2008, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, myślę że tego clipa masz orginalnego, bo u mnie w mieście koleś miał pirata i kiedy podłączył u znajomego w samochodzie to wszystkie poduchy wywaliło (a było ich Cool i nie było za wesoło.
Na allegro popatrz, oferują się z naprawą kart dwu i trzy przyciskowe, a jak nie to zostaje kupić nową koszt o 600- 800zł.
POZDRAWIAM
_________________
Pozdrawiam Gogol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
michoos

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 522
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gdańsk
Posiadane auto: Renault Grand Scenic, Exeption, 1.9 Dci, 2005, Rover 75, 1,9 CTDI 2001
Piwa: 13/5
PostWysłany: Pon 01 Cze 2009, 21:30    Temat postu: Karta Handsfree Odpowiedz z cytatem

Witam.
Ja z kolei muszę dorobić zapasową kartę. w trójmieści z tego co widzę to ASO jest w miare tani ( 500-600) bo jak mam pedałowac do krakowa czy warszawy i zapłacić 350 to się nie opłaca. Znacie może jakies inne rozwiązania bądź miejsca w polsce północnej gdzie można zrobić to taniej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mariuszek781

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 185
Skąd jesteś (miejscowość/region): wałbrzych
Posiadane auto: Renault scenic 2 2006 1.9Dci
Piwa: 8/0
PostWysłany: Wto 02 Cze 2009, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadzwon tu http://kartarenault.republika.pl/produkty.html moj brat naprawiał do laguny i zapłacił 50 zł+wysyłka jakies grosze.Pozdrawiam
_________________
Tomek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Wto 02 Cze 2009, 15:41    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Mirek77

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 380
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Peugot 307 SW 2,0 HDI 110KM Z FAP 2004
Piwa: 14/6
PostWysłany: Wto 02 Cze 2009, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za informacje panowie karta sama po paru dniach zaczeła działać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group