klima

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawid_sz

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 63
Skąd jesteś (miejscowość/region): Olsztyn
Posiadane auto: Mitsubishi ASX,Volkswagen Turan
Piwa: 0/4
PostWysłany: Wto 17 Lip 2018, 19:23    Temat postu: klima Odpowiedz z cytatem

Cześć mam problem z klimą w Turanie z 07r. tzn nie działa. Po włączeniu przyciskiem auto wpada mi tylko ciepłe powietrze. Jak i co mogę sprawdzić domowymi sposobami przed wizytą w serwisie. Wspomnę że słychać pompę klimatyzacji że pracuję, bezpieczniki pod kierownicą sprawdzone odkręciłem również korek plastikowy z przewodu aluminiowego klimatyzacji i lekko wcisnąłem to "czynnik jest", wg. mnie z dużym ciśnieniem. Co można więcej zrobić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
krzysztof.7

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Olsztyn
Posiadane auto: VW Touran 1.9
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 07 Sie 2018, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem przerwaną wiązkę koło filtra powietrza. Na darmo zmieniłem pompę. Sprawdź na krótko czy się załączy z kimś. Jak masz to wepnij wtyczkę lub kable na krótko (12v przez żarówkę) zamiast z wiązki do sprężarki, na włączonym silniku/klimie. Druga osoba w kabinie poczuje po kilku sekundach. A nawet sam na przewodzie klimy poczujesz czy działa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group