Problemy z jednomasem (?)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PabloKolombo

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 04 Maj 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Białystok
Posiadane auto: Cordoba 6k2 1.9 ASV
Piwa: 0/1
PostWysłany: Pon 09 Lip 2018, 20:26    Temat postu: Problemy z jednomasem (?) Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jestem posiadaczem Cordoby 1.9 TDI ASV. Pada dwumas, postanowiłem zaczerpnąć wiedzy i natrafiłem na ten temat(na golf forum) :
Sprzęgło G60/VR6 w TDI ALH ASV I INNE 110 KM
( https://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=82&t=255771&sid=1b32d5fc8c7cf531c5ceefb3bb5ee475 )

Zakupiłem zestaw sprzęgła vr6, koło zamachowe( VW 037 105 273C ), umówiłem się do mechanika (jacyś ukraińcy u mnie w Białymstoku, ponoć dobrzy fachowcy, ale ... ).

Siedząc w pracy pomyślałem, że poszukam po forach co by tu od razu wymienić przy wymianie sprzęgła. Wtedy trafiłem na ten temat i zamarłem, również na golf forum ( https://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=141&t=611574 ), pisze w niej posiadacz Cordoby ASV(!), że w Cordobie nie jest to do końca p&p!! Myślałem, że te machaniki coś będą wiedzieć, niestety, umywają ręcę

Czy ktoś robił u siebie ten zestaw??? Co trzeba rzeźbić, bądź co musze kupić z innych modeli (informacje z ostatniego posta nie są zbyt dokładne)??? Liczę na Was (części dawno kupione, nie mogę zwrócić)!

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group