Przebiegi ile macie nakręcone bez usterek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TKrajesK

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łomża/B-stok
Posiadane auto: Obecnie VAG
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 26 Cze 2018, 15:08    Temat postu: Przebiegi ile macie nakręcone bez usterek Odpowiedz z cytatem

Przymierzam się do kupna t&c po 2011 interesuje mnie informacja czy przrbieg rzędu 200-300kkm dla silnika pb jest w śród użytkowników uznawany za duży czy auto po takim przebiegu nie daje oznak większych awarii niz zwykle. Samochody lepiej wyposażone które oglądałem, ostatni 2013r ma przebieg ponad 230kkm. Czy lepiej szukać mniejszych przebiegów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Woy

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 430
Skąd jesteś (miejscowość/region): Sląsk
Posiadane auto: Voyager 2.5 CRD 2002
Piwa: 14/3
PostWysłany: Czw 28 Cze 2018, 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam Voyagera z 2002 r co przebieg ma 120 000 km, bo ciągle coś w nim nawala . Auto co che sie kupić musi być zadbane, to może zwiększać szanse na prawidłową eksploatację, wymiany oleju ...
W/g mnie przebieg 230 000 w 5 letnim aucie świadczy, że na dłuższych trasach jeździł i tym samym mniej silnik zużywał się .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group