Przełożenie foteli z Clio II do Thalii

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drabik20

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: Renault Thalia 1.4 8v 2003r.
Piwa: 0/1
PostWysłany: Sob 23 Cze 2018, 09:15    Temat postu: Przełożenie foteli z Clio II do Thalii Odpowiedz z cytatem

Witam,
kupiłem Thalię z 2003 roku i fotel kierowcy jest mocno wygnieciony. Czy fotele od Clio 2 ph1 lub ph2 będą pasować bez konieczności zmiany szyn i czy ma znaczenie wersja nadwozia 3d lub 5d. W internecie znalazłem sprzeczne opinie dlatego bardzo proszę o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
milejow

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 6209
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mętów pod Lublinem
Posiadane auto: A sprzedałem wszystko wpi.....zdu!
Piwa: 426/11
PostWysłany: Sob 23 Cze 2018, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiem jak z wersją 3D, jestem natomiast pewien, że z wersji 5D będą pasować, mogą być z przedlifta jak i polifta, , fotele różnią się tylko sposobem ustawiania oparcia fotela, przedlift pokrętłem jak w Thalii, polift przy pomocy dźwigni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
drabik20

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: Renault Thalia 1.4 8v 2003r.
Piwa: 0/1
PostWysłany: Sob 23 Cze 2018, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za pomoc, we wtorek będę testował fotele z 3d wtedy napiszę czy pasują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group