Jak odkrecic? i gdzie jest sruba od tarczy hamulcowej tyl?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frelo186

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Kwi 2018
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mińsk Mazowiecki
Posiadane auto: DODGE CALIBER 2.0 CRD 2008r
Piwa: 0/2
PostWysłany: Sob 16 Cze 2018, 09:50    Temat postu: Jak odkrecic? i gdzie jest sruba od tarczy hamulcowej tyl? Odpowiedz z cytatem

Witam nie wiem gdzie jest sruba ktora trzyma tarcze hamulcowa tyl??? Jezeli ktos ma filmik o wymianie bd bardzo wdzieczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dioniz

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Lut 2014
Posty: 42
Skąd jesteś (miejscowość/region): CBR
Posiadane auto: Caliber
Piwa: 7/1
PostWysłany: Sob 16 Cze 2018, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak masz tarczo-bębny to poluzuj hamulec ręczny i młotek w rękę i uderzaj po tarczy, niema tam żadnej śruby trzyma tylko na piaście... przerabiałem to 2 tyg temu, zmieniałem wszystkie tarcze i klocki. Oczywiście przed tym zdejmij zacisk i jarzmo... jeśli chcesz zachować tarcze to można to zrobić mniej inwazyjnie, możesz wkręcać śrubę w jarzmo, w miejsce po śrubie zacisku i ona wypchnie tarczę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group