Wymiana nagrzewnicy w P307 1,6 benz. 2005

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Wnętrze-klimatyzacja-nawiew-konsola
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gonzaga

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): wrocław
Posiadane auto: 307 1,6 2005
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 23 Cze 2018, 19:38    Temat postu: Wymiana nagrzewnicy w P307 1,6 benz. 2005 Odpowiedz z cytatem

Proszę o łaskawą podpowiedź Znawców...
płyn chłodzący wycieka do kabiny pod dywanik od kilku tygodni; mój mechanik zdiagnozował wymianę nagrzewnicy; zostawiłem auto na dwa dni, po czym się okazało, że "tani" zamiennik za 2,5 stówy nie pasuje i musi zamontować inny model za 7,5 stówy...to ja się pytam: czy mój pojazd jest jakis bardzo ekskluzywny i wyjatkowy?? po jaką cholerę i komu sprzedają nagrzewnice za 60zł??? są takie oferty w necie!! czy też mój mechanik po prostu coś ten-tego-rozumicie...??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jerzykop11

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: Peugeot
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 26 Cze 2018, 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu pojechałbym z tym do serwisu, lepiej samemu nie grzebać Sad
Polecam AT Garage, z moim Peugeotem zawsze dają sobie radę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
gonzaga

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): wrocław
Posiadane auto: 307 1,6 2005
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 26 Cze 2018, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za zainteresowanie; temat skonczyl sie kompromisem cenowym Smile))
ufff...
oczywiscie ze sam nie grzebalem; moze nieprecyzyjnie sie wyrazilem, ale auto bylo u mechanika 6 dni...

tak na marginesie i na przyszlosc ewentualnym nieszczesnikom, cenę 750 za nagrzewnice potwierdzil serwis Peugeota;
no ale to chyba nikogo nie dziwi...

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Wnętrze-klimatyzacja-nawiew-konsola Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group