T5 2,5 nie odpala po nocy COFA SIE PALIWO ZAPOWIETRZA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DAWGOZ

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): zagan
Posiadane auto: T5 MULTIVAN
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 10 Cze 2018, 19:54    Temat postu: T5 2,5 nie odpala po nocy COFA SIE PALIWO ZAPOWIETRZA Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem z moim t5 2,5 tdi 2008r silnik bpc. Mianowicie od kilku tygodni ciężko pali mi po nocy, ewidentnie cofa sie paliwo lub sie zapowietrza . Rano pali po 30 sekundach kręcenia. Ale jak stoi z górki ryjem w dół pali na obrót wałem dosłownie cyk i pali. Kiedyś robiłem remont na warsztacie bo rozwaliło tłok i nic sie nie działo prez 2 lata. Wymieniłem filtr paliwa mann oringi trzymają wymieniłem gumki oringi te pod kolektorem ssacym przy magistrali do pompowtrysków te 20 sztuk (kupiłem w ASO ). Już nie wiem czego szukać . Macie jakieś sugestie dawajcie Smile
Albo jakis warsztat w okolicy jestem z ŻAGAŃIA MÓJnr 788 345 470
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group