Toledo 1.9 150KM kopci przy odpaleniu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TheCinkowski94

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Witnica
Posiadane auto: Seat Toledo 1.9 150KM 2003
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 10 Cze 2018, 17:10    Temat postu: Toledo 1.9 150KM kopci przy odpaleniu Odpowiedz z cytatem

Witam Panowie, mam problem z moim seatem, nie dawno go kupiłem (niestety byl ciepły) i juz wystąpił problem. Mianowicie przy odpaleniu, z rury wydechowej wydobywa sie naprawdę duzo dymu, jest on koloru białego i co najważniejsze nie smierdzi olejem. Przy wymianie oleju i sciagnieciu oslony silnika, zauważyłem ze przez EGR wyrzuca olej, oczywiście problem juz naprawiony, EGR wymieniony na nowy, ale Panowie "wymieniacze" nie przeplukali żadnych rur itd, twierdzą ze zeby przestał kopcic musi sie przepalic. Moje pytanie do Was, jeździć i obserwować tak jak mi polecili czy szukać dalej problemu? Jezeli szukać to co to moze być? Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group