Opel Astra F 1.6 8v problem z ASB.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrubyAs44

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Cze 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kalisz/Wielkopolska
Posiadane auto: Opel Astra F 1.6 8v 1994 r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 06 Cze 2018, 10:24    Temat postu: Opel Astra F 1.6 8v problem z ASB. Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry wszystkim

Problem wygląda następująco :
Wczoraj jeździłem samochodem w godzinach popołudniowych wszystko było w porządku, wieczorem musiałem jechać i po jakimś czasie pojawił się problem.
Auto przy dodawaniu gazu dochodziło do około 3-4 tys obrotów i dopiero zmieniał biegi, na wstecznym po puszczeniu hamulca jechał do tylu, ale przerywanie i bardzo słabo, ale jakoś jechał. Gdy stwierdziłem, że z samochodem coś jest nie tak jechałem w kierunku domu i wyskoczyla migająca kontrolka S i samochód stracił w ogóle na mocy. Lekko się toczył, po czym w ogóle nie jechał. Zepchnalem go z drogi i odpaliłem kontrolne na poboczu i znów mogłem się toczyć jakby na pierwszym biegu. Dzisiaj rano poszedłem sprawdzić czy się unormowało, ale nie pali się S, a przy wybieraniu biegów, skrzynia jest jakby w pozycji N czyli bieg jałowy.

Dodam, że niedawno była wymieniana chlodnica, a z tego co się orientuje dochodzi do niej chłodzenie oleju skrzyni.

Poziom sprawdzałem, bagnet pokazywał niby połowę. Sprawdzany na zgaszonym silniku.

Przepraszam za rozległą wypowiedź, ale chciałem jak najlepiej zobrazować problem

Z góry dziękuję za odpowiedzi Smile
_________________
Kiedyś to było..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-uklad chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group