Problem z odpaleniem .

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilo1811

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): ok.Poznania
Posiadane auto: Renault Megane IV 1.5 Dci 2019 r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 05 Cze 2018, 13:20    Temat postu: Problem z odpaleniem . Odpowiedz z cytatem

Witam , jakoś dwa dni temu wróciłem moim caddy do domu zgasiłem normalnie samochod , na drugi dzień rano okazało się ze auto nie chce zapalić , kręci normalnie ale nie zapala . Zauważyłem tez ze nie było słychać pracy pompy paliwa po włączeniu zapłonu wiec pompa została wymieniona . Teraz po włączeniu zapłonu słychać pompę ale różnie , raz się włącza po zapłonie a czasem nie ( jeśli się włączy to na 2 sekundy ) ale auto i tak nie odpala . Dodam ze po kilkunastu sekundach na włączonym zapłonie włączają się wentylatory oraz po zapłonie działa wspomaganie , czy ktoś miał może podobny przypadek lub wie gdzie trzeba zajrzeć? Kod silnika to BSU
Pozdrawiam

Edit: sprawdziłem kody błędów , występują błędy świec żarowych 1,2,4 cylindra ( nieciągle) Oraz P0604- wewnętrzny moduł kontroli sterownika -błąd/uszkodzenie pamięci ram (Ciągły)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kamilo1811

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): ok.Poznania
Posiadane auto: Renault Megane IV 1.5 Dci 2019 r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 12 Cze 2018, 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Auto zrobione , przyczyną tak jak myślałem okazał się sterownik silnika .uszkodzila się w nim pamięć ram i zrobiła zwarcie na pompę paliwa . Po wymianie sterownika auto wróciło do życia Smile
Temat do zamknięcia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group