Problem z szybami Dodge Caliber

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hallow

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 04 Cze 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Sanok
Posiadane auto: DODGE CALIBER
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 04 Cze 2018, 12:54    Temat postu: Problem z szybami Dodge Caliber Odpowiedz z cytatem

Witam,

Posiadam już kilka lat auto takie jak DODGE CALIBER 2.0 CRD Razz
Jednak ostatnio mam z nim mały problem.

1.Szyba od strony kierowcy się opuszcza ale już nie podnosi z panelu od kierowcy.
2. Szyba pasażera podnosi się ale nie puszcza używając panelu od kierowcy, ale przełącznik od strony pasażera opuszcza i podnosi normalnie.

Nie jest to problem "chyba panelu" bo kupiłem inny używkę w dobrym stanie i te same objawy.
Dodam że jak próbuje np. opuścić szybę pasażera z panelu kierowcy to nie dam rady a dodatkowo na jakieś 10 sekund zamula coś i nie mogę przez ten czas już żadnej szyby odsunąć/zasunąć, brak jakiejkolwiek reakcji , po tych okolo 10 sec. mogę pozostałe już odsuwać i zasuwać.

Kompletnie niemewim w czym problem. Sprawdzałem już wtyczki, wymieniłem panel rozbierałem drzwi i nie widzę przyczyny....

Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dodjee

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 381
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lublin
Posiadane auto: n/a
Piwa: 37/0
PostWysłany: Pon 04 Cze 2018, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może silniczki podnośników proszą o ingerencję, przepływający zbyt duży prąd uruchamia zabezpieczenie i wyłącza zasilanie instalacji podnośników szyb. Sprawdź, czy szyby nie mają dużych oporów podczas przesuwania i zdecyduj czy należy wymienić podnośniki. Chyba, że gdzieś wiązka przetarta i pojawia się zwarcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group