Zakup 508-mki. Prosze o porady.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilowski87

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Gru 2017
Posty: 35
Skąd jesteś (miejscowość/region): lubelskie
Posiadane auto: Peugeot 508 2.0 HDi 163 manual
Piwa: 0/2
PostWysłany: Sob 02 Cze 2018, 19:42    Temat postu: Zakup 508-mki. Prosze o porady. Odpowiedz z cytatem

Witam. Przymiezam sie do zakupu puga 508 i napewno to bedzie 2.0 HDI. Pytanie moje jest odnosnie zawieszenia w wersji po lifcie. Czy jest takie same jak w wersji przed czy moze jest sztywniejsze ? Jezeli jest porównywalne to nie bede sie zastanawial i wezme puga po lifcie ktory bardziej mi sie podoba. Auto głównie bedzie jezdzilo po Holandii gdzie sa troszke lepsze drogi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
F-16

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 68
Skąd jesteś (miejscowość/region): Częstochowa
Posiadane auto: 508 sw lift xsara picasso lift
Piwa: 2/12
PostWysłany: Nie 03 Cze 2018, 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od paru dni mam 508 po lifcie 2015 rok , skrzynia pół automat 106 hdi jak na razie jestem zadowolony
zawieszenie przed a po lifcie jest takie samo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Avde

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Seat Toledo 1.9 TDI
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 04 Paź 2018, 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupujesz w zasadzie nowe auto wiec komfort prowadzenia oraz jazdy na pewno będzie na wysokim poziomie. Tak generalnie to jaki budżet planujesz przeznaczyć na zakup?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group