Niedziałający prędkościomierz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spawnn6

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowieckie
Posiadane auto: Seat Toledo II
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 25 Maj 2018, 13:51    Temat postu: Niedziałający prędkościomierz Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Tak szukałem w internecie ale niestety nic nie znalazłem. Problem dotyczy Renault Thalia 2002r 1.4 Otóż nie działa prędkościomierz. Wymieniony impulsator (czujnik VSS) i nic to nie pomogło. Gdy impulsator jest wypięty i kostka jest wpięta i kręci się tym kwadratem to licznik pokazuje kilometry. Próbowaliśmy w miejsce imoulsatora włożyć kawałek drutu z kwadratowym zakończeniem i ruszać kołem, na luzie i na biegu, ale drut się nie obraca. Zanim samochód został kupiony było w samochodzie robione sprzęgło. Ma ktoś pomysł jak zrobić by licznik działał ?? Samochód nie posiada systemu ABS. Dziękuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
milejow

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 6209
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mętów pod Lublinem
Posiadane auto: A sprzedałem wszystko wpi.....zdu!
Piwa: 426/11
PostWysłany: Pią 25 Maj 2018, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie wyrobiona zębatka ślimakowa wewnątrz skrzyni, bez demontażu i rozpołowienia skrzyni raczej się nie obejdzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group