Wymiana Turbiny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luza5

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 12 Maj 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Marktoberdorf
Posiadane auto: T5 2007 2.5 Tdi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 12 Maj 2018, 09:32    Temat postu: Wymiana Turbiny Odpowiedz z cytatem

Witam otóż niedawno zakupiłem VW T5 z silnikiem 2.5 TDI 130km z 2007 roku , auto jak kupowałem wydawało się ok do domu mieliśmy do przejechania jakieś 700 km i w połowie drogo zaczęła odzywać się turbina ewidentnie efekt zacierania się, jakoś udało się dojechać lecz wymiana nieunikniona. Turbinę wyciągnąłem sam z mega problemami musiałem praktycznie ja rozłożyć na części pierwsze aby ją wyciągnąć!, Mam już druga turbinę w pełni uzbrojona i niechce jej rozbierać moje pytanie brzmi jak ja włożyć jak w aucie nie ma na to miejsca czy trzeba silnik wyciągać czy jak? Proszę o pomoc. Daniel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group