Blokujace sie tylknie koło VTS

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karol1993

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: Toyota Corolla e12
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 11 Maj 2018, 11:13    Temat postu: Blokujace sie tylknie koło VTS Odpowiedz z cytatem

Witam, przekopałem już caly internet i zwrócę sie z prośbą o pomoc do Was!

Od 5 lat moja żona jeździ toyota corolla e12 1.4d, ale od dłuższego czasu mamy problem z zacinajacym sie hamulcem tylnim po starcie.. A dokładniej:

Wsiadam rano do samochodu, wyjeżdzam z garażu i przez okolo 5 sen blokuje sie tylknie koło (jakby zaciągnął ktos ręczny) zapala sie kontrolka od systemu esp. Po okolo 5 sek wszystko wraca do normy samochód jedzie normalnie ale zapalają się kontrolki TRC OFF i VSC.
Wiecie może co jest przyczyna ?

Pozdrawiam
Karol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Mech toyoty

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 454
Skąd jesteś (miejscowość/region): wrocław
Posiadane auto: vplvo xc90 ,auris 1.4d mmt swift mmt
Piwa: 43/0
PostWysłany: Sob 12 Maj 2018, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uszkodzony pierscień abs pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Karol1993

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: Toyota Corolla e12
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 16 Lip 2018, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie.

Rozebrałem wczoraj tylnie koło, dostałem się do zwrotnicy, ale nie widzę nigdzie tej koronki. Jest ona wprasowana w piaste ? Czy gdzie ja mam szukać ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group