Problem z wiązką ABS przednie lewe koło.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert_196

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Elbląg
Posiadane auto: VW T5 1.9 axb 2004
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 09 Maj 2018, 22:17    Temat postu: Problem z wiązką ABS przednie lewe koło. Odpowiedz z cytatem

Witam, od pewnego czasu mam problem z wiązką od ABS (przednie lewe koło). Kable po prostu zgniły, skróciłem go przy samym nadkolu gdzie chowa się gdzieś przechodząc na stronę komory silnika ale i tam jest już zardzewiały/utleniony.. nie wiem jak to określić.

Może mi ktoś objaśnić jak ten kabel jest tam ułożony ponieważ po stronie komory silnika ciężko go znaleść. Ewenualnie jakieś sugestie jak to naprawić?

Myślę żeby puścić nowy kabel tylko nie wiem skąd ?Czy on wychodzi z jakiegoś sterownika? Jeśli tak to gdzie go szukać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
andreas79

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 1295
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: Golf 6 1.6 TDI 105km /77kW i Toyota Avensis t27 2.0 D4d 2015
Piwa: 224/9
PostWysłany: Sob 12 Maj 2018, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego z każdego czujnika kable idą do sterownika pompy ABS który jest bezpośrednio umieszczony na pompie. Pozdrawiam

___________________________________________
Pomogłem ? Postaw piwo Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group