Błąd spalonej żarówki !

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
albertuss

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 04 Maj 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lublin
Posiadane auto: Caddy III
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 04 Maj 2018, 21:26    Temat postu: Błąd spalonej żarówki ! Odpowiedz z cytatem

Witam. Problem jak w temacie. Na wstępie parę słów o samochodzie: VW CADDY III 1.6 TDI silnik CAYE - 75KM. 2014r, przebieg 65k km.
Problem: autem wróciłem normalnie do domu po pracy. Po 2 dniach postoju (pogoda słoneczna brak deszczu itd temp. 23) zapalam samochód a tu błąd spalonej żarówki, info z komputera sprawdź żarówkę świateł dziennych lewa i prawa strona. Żarówki świeca normalnie (wymieniałem na nowe, sprawdzałem styki, prysnął sprayem do styków elektrycznych) - dalej to samo. Dziwne objawy: gdy przełączę przełącznik świateł na pozycję "światła postojowe" teraz włączam zapłon teraz jest "błąd świateł pozycyjnych tył lewa/prawa" strona. Dalej przełączam na światła mijania "błąd świateł pozycyjnych tył lewa/ prawa strona, włączam światło wsteczne dodatkowo, zapłon błąd świateł pozycyjnych tył lewa strona/prawa oraz świateł cofania, w między czasie włączam kierunkowskaz i przez 2 sek na zewnątrz jaki i wewnątrz mruga wszystko równomiernie i razem, a po 3 sek na zewnątrz mruga poprawnie a na desce symbol zielonej strzałki 3 razy szybciej (tak jak podczas spalonej żarówki kierunku) Wszystkie żarówki świecą żadnych zamienników, zwykłych i typu LED (podświetlenie tablicy również) jakieś sugestie?????

Problem rozwiązany przez wymianę modułu komfortu. Dla info nowy moduł kupiony na allegro za 400 zł, później za pomocą VCDS zgrałem ustawienia ze starego modułu (np. 101213122100212102) i kod przeniesiony do nowego modułu. NA YouTubie można znaleźćvvfilm..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group