VW 2,0 TSI 190km (A114 TR)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ptak779

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Starachowice

Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 03 Maj 2018, 18:59    Temat postu: VW 2,0 TSI 190km (A114 TR) Odpowiedz z cytatem

WItam.
Jestem zainteresowany kupnem modelu T-Roc.
Potrzebuję informacje na temat jego silnika 2.0 TSI 190 KM (A 114 Rt) z 7-stopniowym DSG i 4motion.
Oglądałem testy i czytałem artykuły tego konkretnie modelu samochodu i nic tam nie mówią na temat tego silnika. Może w innych modelach jezdzi taki TSI ???

Moje pytanie
- jak się spisuje ten silnik ?
- czy nadal występują w nim problemy z rozrządem i nadmiernym spalaniem oleju silnikowego ?

Ewentualnie Passat Nowy 1,8 tsi
Te same pytania.

Pozdrawiam.
ptak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
MegaMotors

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Maj 2018
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Seat Leon 1.8
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 16 Maj 2018, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam na forum,. Czy w grę wchodzą tyko te dwa modele? Podaj ewentualnie jaki budżet posiadasz i wtedy doradzimy inne, sensowne propozycje. DSG to potencjalne koszty jednak nie jest to aż tak awaryjne jak w starszych rocznikach. 2.0TSi nie powinno mieć problemu z osadzającym się nagarem jak winnych modelach koncernu, chociaż akurat T-rock jest nowością na rynku i na opinie przyjdzie jeszcze poczekać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group