Zakup Renault Espace IV 3,5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stewart1234

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Elbląg
Posiadane auto: Renault Laguna 3 2.0 dci GT
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 02 Maj 2018, 10:49    Temat postu: Zakup Renault Espace IV 3,5 Odpowiedz z cytatem

Witam, czy ktoś może oglądał to autko ? http://allegro.pl/initiale-paris-3-5v6-2010r-gwarancja-lukas-car-i7323343732.html , a może ktoś ma większe doświadczenie z taki autkami i mógłby mi coś doradzić. Obecnie pomykam laguną III 2,0 dci GT grandtour i jest dla mnie trochę za mała do podróżowania z dwójką małych dzieci. Trochę ciężko mi się z nią rozstawać bo mam wszystko porobione a z nowozakupionymi autakami bywa różnie. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Gucio16

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 13 Lip 2016
Posty: 55
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lubelskie
Posiadane auto: volvo s40 1,9 td s40 2D3
Piwa: 2/0
PostWysłany: Sro 02 Maj 2018, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to forum volvo nie renault.
A poza tym to w pierwszym poście warto się przywitać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Francuz_C8
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 1450
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wyżyna Lubelska
Posiadane auto: Citroën, C8, Exclusive, 2.2 HDi ML6CL, 2005... i jakieś dwa niemieckie.
Piwa: 84/53
PostWysłany: Sro 02 Maj 2018, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat "Kupno samochodu używanego" to dział uniwersalny. A co do witania się, to racja - wypadałoby.
_________________
Do poczytania:
http://citroen.auto.com.pl/forum/regulamin.php
ZPA www.francuskie.pl
Moje C8
Było fajnie... a potem przekroczył 270 tysięcy :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
MegaMotors

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Maj 2018
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Seat Leon 1.8
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 16 Maj 2018, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki budżet na zakup nowego auta posiadasz/ Domyślam się, że najlepiej jeżeli będzie większe gabarytowo, zerknij też na Gran Scenica i Grand Picasso, moim zdaniem są po prostu ładniejsze niż espace.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
the_1piotr

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 819
Skąd jesteś (miejscowość/region): siedlce
Posiadane auto: trafic II 2008. 2.0 dc i115 , espace IV 2008, 2.0dci dpf 173kM
Piwa: 26/6
PostWysłany: Sro 16 Maj 2018, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odradzam ci silni 3.5 v6
jesli nie jestes mechanikowaty i sam wielu rzeczy nie zrobisz to moze naruszyc twój budzet finansowy
skomplikowany rozrzad ktory grzechcze jak sieczkarnia głosniejszy motor jak 2.0dci któy jest w porównaniu bezawaryjny i cyka jak pszczoła

3.0dci jest paliwozerny w odniesieniu do tych kilkudziesieciu koni wiecej

poza tym sam espace to przyjemnosc w prowadzeniu nie czuc w nim przejechanych kilometrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sro 16 Maj 2018, 13:26    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group