Błąd hamulca ręcznego, problem ze zgaszeniem silnika

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wojtekk1000

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Kwi 2018
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: Renault Vel Satis 3.5 V6 (LPG) 2002
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 29 Kwi 2018, 07:49    Temat postu: Błąd hamulca ręcznego, problem ze zgaszeniem silnika Odpowiedz z cytatem

Witam,
Samochód posiadam od tygodnia. Przez 4 dni wszystko było w normie - do czasu do kiedy zaciągnąłem hamulec ręczny dźwignia przy kierownicy. Wówczas pojawił się komunikat „handrem vast” oraz „service” na pomarańczowo - komunikat zgasł po kilku minutach jazdy. Następny dzień wszystko było już Ok. Kolejnego dnia kiedy długo stałem na odpalonym silniku ponownie użyłem dźwigni. Wówczas po odblokowaniu ręcznego pojawiła się migająca kontrolka ręcznego oraz komunikat „handrem vast”. Po dojechaniu do celu okazało się nie mogę zgasić samochodu - silnik cały czas pracował i nie reagował na przycisk start stop (naciskany wiele razy 5, 10 i nic), wyjęcie karty również nie przyniosło rezultatu. Dopiero po odpieciu akumulatora auto zgasło. Po takim „resecie” gaszenie i odpalanie działa w normie, pozostała natomiast migająca przez kilka sekund jazdy kontrolka ręcznego oraz komunikat „handrem vest” do tego wczoraj wieczorem zaczął się pojawiać przy tym komunikat „service”. Jakieś pomysły ? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group