Kodowanie kluczyka Panda 2 z 2011 roku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mleczyk79

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Lis 2016
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Okolice Zywiec
Posiadane auto: Citroen C8
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 24 Kwi 2018, 06:52    Temat postu: Kodowanie kluczyka Panda 2 z 2011 roku Odpowiedz z cytatem

Witam
Dorobiłem kluczyk z transponderem do mojego pandaratti.
Zakokowałem go wg sposobu z forum
Kodowanie nowego kluczyka odbywa się tak:
Wkładamy kluczyk matkę, włączamy zapłon, czekamy na zgaśnięcie lampki fiat code, wyłączamy zapłon wkładamy nowy niebieski klucz włączamy zapłon, czekamy na akceptację nowego klucza (zgaśniecie lampki fiat code), wyłączamy zapłon i natychmiast potwierdzamy operację kluczem matką. Jeśli będzie wszystko ok lampka fiat code zgaśnie oznaczając akceptacje nowego klucza.
(post http://fiat.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=90184)

Zawsze mam tak że do ok 5 min mogę odpalić samochód na nowym kluczyku. Odpalam i jadę np 100 km i jak wyłączę samochód i chciał bym go jeszcze raz uruchomić to się nie da. operację z kloniwaniem trzeba wykonać ponownie,
Jakiś pomysł / podpowiedź /rada ?

Pozdrawiam
Edek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
piohol

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 2023
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kępno, Wielkopolska
Posiadane auto: Punto Evo
Piwa: 248/2
PostWysłany: Wto 24 Kwi 2018, 18:56    Temat postu: Re: Kodowanie kluczyka Panda 2 z 2011 roku Odpowiedz z cytatem

A Pandzia nie ma systemu Code2?
Jak wygląda kluczyk matka? Ja o takim słyszałem ale w Punto 1 potem to już inny system kodowania kluczyków bez "matki".
_________________
Jeżeli pomogłem postaw piwo
Pozdrawiam Piotr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group