Zakup Voyager'a IV 2005

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kurtki

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 20 Kwi 2018
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lubelskie
Posiadane auto: Rover 200, 2.0 SDI, 1999
Piwa: 0/1
PostWysłany: Pon 23 Kwi 2018, 11:22    Temat postu: Zakup Voyager'a IV 2005 Odpowiedz z cytatem

Witam. Zastanawiam się nad zakup auta z 2005 roku. Silnik 2,4 z przebiegiem 220000 km. Na co zwrócić uwagę i jak z korozją. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
PostWysłany: Pon 23 Kwi 2018, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek trzeba się zastanowić jakie auto chce się kupić i wtedy umieścić wątek w odpowiednim dziale. Widzę,że co drugi dzień chcesz inny samochód i zakładasz tematy byle gdzie.
Albo się stosujemy do jakiś zasad albo tematy będą wyrzucane.
Jeden z innym autem w przywitalni,drugi też z innym autem w problemach technicznych.
Tak to my się bawić nie będziemy Wink
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kurtki

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 20 Kwi 2018
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lubelskie
Posiadane auto: Rover 200, 2.0 SDI, 1999
Piwa: 0/1
PostWysłany: Pon 23 Kwi 2018, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, fakt pomyliłem działy, nie mam na celu zaśmiecania forum. Mam pewne typy samochodów na oku. Pytałem o Dodge Grand Caravan, odpowiedzi nie uzyskałem, znalazłem Voyager'a, więc pytam i tutaj. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
PostWysłany: Pon 23 Kwi 2018, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W odpowiednich działach,pamiętaj Wink
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group