Pacifica 2017 - gdzie przerobić

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vilg

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gdansk
Posiadane auto: Pacifica 2017
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 18 Kwi 2018, 14:02    Temat postu: Pacifica 2017 - gdzie przerobić Odpowiedz z cytatem

Hej,

Sprowadzam sobie z USA Pacifice 2017 (jako mienie przesiedleńcze). Szukam dobrego miejsca gdzie można by dostosować auto do naszych dróg - chyba głównie światło tylne przeciwmgielne i światła mijania. Znacie może jakieś zaufane miejsca gdzie można coś takiego zlecić? Najlepiej Warszawa lub Trójmiasto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mzatorski

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Zachodniopomorskie
Posiadane auto: Dodge Grand Caravan 3,6 VVT 2013+LPG
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 19 Kwi 2018, 06:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coz jestem z pomorza wiec ciezko bedzie Ci pomoc bez Twojego zaangazowania.

Kupilem ostatnio z USA Dodge Grand Caravan rocznik 2013. Sprowadziła mi to firma z Mościsk k/Izabelina Mercator - Maxtrans ul. sikorskiego 161. Oni też przerabiali mi światła gdzieś w Warszawie albo w okolicach. Polecałbym podjechać do nich i porozmawiać. Myślę, że nie będzie problemu z wydobyciem adresu przerabiającego lampy. W zasadzie trzeba przerobić tylko tylne do przodu trzeba założyć żarówkę led dwukolorową w miejsce lampki kierunku. Tam oryginalnie założona jest żarówka żółta dwuwłókowa .....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
cyss

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gdańsk
Posiadane auto: Chrysler Town & Country limited 2012
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 22 Kwi 2018, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam warsztat w Gdyni na Morskiej. J&M Serwis.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group