Głośno w kabinie przy prędkości 60-70 km

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Horavik36

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Kwi 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): olkusz
Posiadane auto: Toyota Corolla, E12, 1.6vvti, 2004
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 09 Kwi 2018, 20:17    Temat postu: Głośno w kabinie przy prędkości 60-70 km Odpowiedz z cytatem

Witam, postaram się dokładnie opisać problem. Podczas jazdy do prędkości 60-70 km/h wszystko jest w porządku, problem zaczyna się od 70 km/h do 110 km/h a mianowicie w kabinie zaczyna być coraz głośniej, dźwięk metaliczny jakby scentrowana rura która obija się o kolejna rurę w której się znajduje, naprawdę ciężko mi to opisać, na początku myślałem ze to łożysko w którymś z kół ale jakby to było łożysko to chyba tez byłby ten dźwięk przy prędkościach niższych niz 60 km/h. To jest narastający dźwięk szumienia ale nie takiego jak w lesie czy gwizd, tylko taki ciężki rozpędzający się walec. Wydaje mi się że dźwięk pochodzi jakby z centrum(środka) gdzie kończy się kabina a zaczyna komora silnika. Wiele czytałem i są rożne opinie może ktoś miał podobny problem, dużo osób pisało o wymianie skrzyni biegów (łożyska? ale każdy pisał o jakimś innym) ale u mnie biegi wchodzą idealnie żadnego trzasku czy problemem ze zmiana biegu, sprzęgło też było poruszane(fakt u mnie wchodzi bardzo wysoko). Proszę o jakąkolwiek sensowną podpowiedz nie chce oddawać autka do mechanika na zasadzie znajdzie usterkę albo nie znajdzie albo wymieni pół auta i w końcu trafi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group