Volvo s40 1.9td 97r

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RychoL69

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Kwi 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): wiązów
Posiadane auto: Volvo s40 1.9td 1997r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 01 Kwi 2018, 16:37    Temat postu: Volvo s40 1.9td 97r Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem z moim Volvo s40.Chciałem dzisiaj otworzyć auto Pilotem po kilku próbach zobaczyłem ,że wgl na liczniku nie ma przebiegu .wiec otworzyłem samochód Kluczykiem.po wejsciu do auta włożyłem kluczyk do stacyjki chciałem odpalić auto odpaliłem normalnie ale po zgaszeniu . na zegarach dalej nic poprostu jak by prąd odcinało całkowicie nawet na pozycji ll stacyki nie działa radio ,A przy odpaleniu wszystko świeci brak ładowania żyd temp itp.A jest okej wszystko .Jak myślicie co może być przyczyna .Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki są okej ktoś cos > wie może miałtaki przypadek ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość komunikator tlen - status spik (wp kontakt) skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group