Porady na temat Octavi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maarjan

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Opole
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 28 Mar 2018, 16:07    Temat postu: Porady na temat Octavi Odpowiedz z cytatem

Siemanko, jestem tutaj nowy i jeżeli temat jest w złym miejscu to przepraszam. Piszę do Was w sprawie porady na temat Octavi 2.
Mianowicie chcę kupić Skode Octavie 2 z silnikiem benzynowym 2.0. Trochę już czytałem, pytałem i wg większości osób ta jednostka jest najlepsza.
Ale tutaj pojawiła się zagwostka czy:

Skoda Octavia 2 2006r 2.0 benzyna 150 KM

Czy

Skoda Octavia 2 RS 2006r 2.0 Benzyna 200+KM.

Proszę Was o porady na temat jednej i drugiej opcji. Czy kupując RS muszę liczyć się z tym, że cenowo za naprawy będę musiał brać x2?
Jak się te jednostki sprawują miasto/trasa?
Czy RS jest mocno awaryjna?

Wszystko co wiecie na ten temat pomoże mi w dobrym wyborze Wink

Dzięki za każdą odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
DeceAuto

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Audi A6
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 06 Kwi 2018, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Model 2.0 FSI to problemy z osadzającym się nagarem i jego czyszczenie jest kosztowne, natomiast jeżeli już raz to wykonasz to masz spokój, były co prawda jeszcze inne usterki, ale przy dobrym warsztacie da się je wyeliminować. Jaki budżet posiadasz na zakup auta?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Avde

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Seat Toledo 1.9 TDI
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 04 Paź 2018, 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To niestety racja, aczkolwiek znam wiele osób które użytkują ten silnik 2.0 w benzynie i są zadowolone, na plus stosunkowo niskie spalanie i dobre osiągi.Podaj budżet w jakim chcesz się zmieścić na zakup auta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group