czy opłaca się naprawiać?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariusz sk

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 90
Skąd jesteś (miejscowość/region): warszawa
Posiadane auto: chrysler sebring tsi, 2,7 2005
Piwa: 6/2
PostWysłany: Pon 26 Mar 2018, 12:05    Temat postu: czy opłaca się naprawiać? Odpowiedz z cytatem

cześć witam wszystkich chryslerowców
może dziwne pytanie ale dla mnie ważne i oczekuję Waszych opinii.
otóż w warsztacie zniszczono mi samochód. wygląda jakby stał z 10 lat w stodole pod słomą. porysowany, poobijany, niesprawny silnik. zawieszenie(gumy) chyba sparciały, wydaje odgłosy jak furmanka, w dodatku trochę pordzewiało. sprawa toczy się w sądzie. samochód stoi już trzy lata. co sądzicie? jest sens naprawiać? po wygranej sprawie( jak mi się wydaje) za naprawę zapłaci warsztat.
pozdrawiam i oczekuję Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
matek_p

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gliwice
Posiadane auto: Chrysler Stratus Cabrio 2.0
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 26 Mar 2018, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli oni mieliby pokryć tą naprawę to ja bym robił tym bardziej Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Woy

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 430
Skąd jesteś (miejscowość/region): Sląsk
Posiadane auto: Voyager 2.5 CRD 2002
Piwa: 14/3
PostWysłany: Pon 26 Mar 2018, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cos co 3 lata stalo nie powinno az tak pasc, pewnei wczesniej zadatki mialo .. w/g mnie na czesci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mariusz sk

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 90
Skąd jesteś (miejscowość/region): warszawa
Posiadane auto: chrysler sebring tsi, 2,7 2005
Piwa: 6/2
PostWysłany: Sro 28 Mar 2018, 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Woy napisał:
cos co 3 lata stalo nie powinno az tak pasc, pewnei wczesniej zadatki mialo .. w/g mnie na czesci

samochód stał 3 lata w warsztacie, wcześniej było ok. to tam tak go dorobili. mam wrażenie że zrobili to "po złości". była policja, prokurator i po tym tak zrobili. teraz sąd. jeśli będzie naprawa to tylko w ASO.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group